Πέμπτη, 12 Μαρτίου 2015 18:46

Δήμος Μεσσήνης: Τοποθετήσεις υπαλλήλων στις δημοτικές υπηρεσίες

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Δήμος Μεσσήνης: Τοποθετήσεις υπαλλήλων στις δημοτικές υπηρεσίες

Με απόφασή του ο δήμαρχος Μεσσήνης Γιώργος Τσώνης προχώρησε στην τοποθέτηση των υπαλλήλων (μόνιμων και με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου) στις οργανικές μονάδες του Οργανισμού Εσωτερικών Υπηρεσιών του Δήμου Μεσσήνης.

Η απόφαση του Γ. Τσώνη έχει ως εξής:

Αυτοτελές Γραφείο Υποστήριξης Δημάρχου

Ευγενία Ντρε (ΔΕ15 Εισπρακτόρων), Πολυξένη Βασιλαδιώτη (ΤΕ Τοπικής Αυτοδιοίκησης).

Αυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Πολιτισμού, Απασχόλησης, Τουρισμού και προαγωγής της Δημόσιας Υγείας

Προϊσταμένη Γεωργία Μαραβά (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Ηλίας Θεριός (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Χρήστος Παναγιωτόπουλος (ΠΕ Διοικητικού), Κωνσταντίνος Ηλιόπουλος (ΠΕ Διοικητικού). 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

Προϊστάμενος Μιχάλης Πετρόπουλος (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού).

- Τμήμα Υποστήριξης Πολιτικών Οργάνων του Δήμου, προϊστάμενος: Μαρία Θεοχάρη (ΠΕ Διοικητικού), Αναστασία Λαμπροπούλου (ΔΕ Διοικητικού), Κατίνα Κρόμπα (ΔΕ Διοικητικού).

- Τμήμα Προγραμματισμού Ανάπτυξης Οργάνωσης Διαφάνειας και Πληροφορικής και Επικοινωνιών, προϊσταμένη Γεωργία Καραστάθη (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών), Δήμητρα Μαθιοπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Θάλεια Πανταζοπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), με παράλληλα καθήκοντα στα Ν.Π. «Σχολικές Επιτροπές».

- Τμήμα Δημοτικής Κατάστασης Ληξιαρχείου και Διοικητικής Μέριμνας, προϊστάμενος Παναγιώτης Πετρουλάκης (ΔΕ Διοικητικού). Γραφείο Δημοτικής κατάστασης, Αθανασία Μπατάλια (ΔΕ Διοικητικού), Μαριάννα Κατσούλη (ΤΕ22 Τοπ. Αυτοδιοίκησης), Χρυσούλα Γκουζούνη (ΔΕ Διοικητικού), Πρωτόκολλο, Χρήστος Μαζαράκης (ΔΕ Διοικητικού). Γραμματεία Διοικητικής Μέριμνας, Στυλιανή Δημητρακοπούλου (ΥΕ Κλητήρων), Ιωάννα Μαρκοπούλου (ΥΕ Κλητήρων), Ευαγγελία Παναγιωτοπούλου (ΥΕ Κλητήρων), με παράλληλα καθήκοντα στα Κοιμητήρια, Ολγα Πετρουλάκη (ΥΕ Καθαριότητας Εσωτερικών Χώρων).

- Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού και Μισθοδοσίας, προϊστάμενος Στράτος Χρυσαφίδης (ΔΕ Διοικητικού), Στεκούλα Αλλοίμονου (ΤΕ22 Τοπ. Αυτοδιοίκησης), Ευσταθία Κουλέτση (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Σταματίνα Χριστοπούλου (ΔΕ Διοικητικού), Δήμητρα Γαρυφαλιά Πετροπούλου (ΔΕ Διοικητικού).

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

Προϊστάμενος Παναγιώτης Πλεμμένος (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού).

- Τμήμα Προϋπολογισμού Λογιστηρίου και Προμηθειών, προϊσταμένη Πηνελόπη Γαλανάκη (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού). Γραφείο Προϋπολογισμού - Λογιστηρίου, Ουρανία Μπίρμπα (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Φωτούλα Ηλιοπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού),  Κωνσταντίνος Μουσελίνος (ΠΕ Πληροφορικής), Θανάσης Ρούτσης (ΔΕ Διοικητικού). Γραφείο Προμηθειών, Γιάννης Κάτσος (ΔΕ Διοικητικού), Αποστόλης Παπαηλιού (ΔΕ Διοικητικού), Καλλιόπη Τριαντοπούλου (ΔΕ Διοικητικού). Γραφείο Αποθήκης, Δημήτρης Κουτέλας (ΔΕ Διοικητικού)

- Τμήμα Εσόδων, Περιουσίας, Ταμειακής Υπηρεσίας, Αδειοδοτήσεων και Ρύθμισης Εμπορικών Δραστηριοτήτων, προϊσταμένη Σταυρούλα Ντυμένου (ΤΕ Οικονομικού -Λογιστικού), με παράλληλα καθήκοντα στην τήρηση του διπλογραφικού και των στατιστικών. Γραφείο  Εσόδων και Γραφείο Αδειοδοτήσεων και Ρύθμισης Εμπορικών Δραστηριοτήτων, Φώτης Καρούντζος (ΠΕ Οικονομικού), Παγώνα - Ναταλία Καλογεροπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Κωνσταντίνος Τσάκωνας (ΤΕ22 Τοπ. Αυτοδιοίκησης). Γραφείο Ταμειακής Υπηρεσίας, Πολυξένη Κορμά (ΔΕ Διοικητικού), με αποκλειστικά καθήκοντα Ταμία, Μαρία Κυριακοπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), Μυρσίνη Ρουμελιώτου (Χειριστών Η/Υ). Γραφείο Περιουσίας, Κωνσταντίνος Θεοδωρόπουλος (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού), με παράλληλα καθήκοντα στο κληροδότημα Ν. Χιώτη και στην τήρηση του διπλογραφικού.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ

Προϊστάμενος Βασιλική Καρδάση (ΠΕ Νηπιαγωγών). 

Τμήμα 2ο και 3ο Παιδικών Σταθμών Μεσσήνης, προϊσταμένη Παρασκευή Κόκιου (ΤΕ Βρεφονηπιοκομίας), Μαρία Αντωνάκου (ΤΕ Βρεφονηπιοκομίας), Σταυρούλα Κορωνιού (ΔΕ Μαγείρων). 

Τμήμα 1ο Παιδικού Σταθμού Μεσσήνης και Παιδικού Ανδρούσας, προϊσταμένη Γεωργία Κομηνέα (ΤΕ Βρεφονηπιοκομίας), Βασιλική Σκιαδοπούλου (ΤΕ Βρεφονηπιοκομίας), Αγγελική Σχοινά (ΔΕ Μαγείρων).

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΠ

ΚΕΠ Μεσσήνης προϊστάμενος Γιώργος Μπουρίκας (ΔΕ Διοικητικού), με παράλληλα καθήκοντα στο Τμήμα Προγραμματισμού, Ανάπτυξης, Οργάνωσης, Διαφάνειας, Πληροφορικής και Επικοινωνιών Παναγιώτης Τσάμης (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Ρουμπίνη Μουλαβασίλη (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Θεόδωρος Φίλιππας (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Χριστίνα Αθανασοπούλου (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Αίπειας Μαρία Αναστασοπούλου (ΔΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Αριστομένους Δήμητρα Μπάκα (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Ανδρούσας Ευθυμία Δαμουρά (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Κωνσταντίνος Τζιαβάρας (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Βουφράδος Ελένη Τσιμικλή (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Ιθώμης Νίκος Κυριαζής (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Πεταλιδίου Αθανασία Γουρνά (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Αργύρης Φράγκος (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών), Ηλίας Καλογερόπουλος (ΠΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΚΕΠ Τρικόρφου Μαρία Σεβαστέλη (ΤΕ Διεκπεραίωσης Υποθέσεων Πολιτών).

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ - ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Προϊστάμενος Βασίλης Κουτίβας (ΠΕ Μηχανολόγων Μηχανικών), με παράλληλα καθήκοντα στην σύνταξη και επίβλεψη μελετών. 

- Τμήμα Υδρευσης Αποχέτευσης, προϊστάμενος Γιάννης Αθανασόπουλος (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών), με παράλληλα καθήκοντα στη σύνταξη και επίβλεψη μελετών, Βασιλεία Καλογεροπούλου (ΔΕ Διοικητικού), Γιώργος Γεωργόπουλος (ΔΕ Φυλάκων), Γιώργος Κολυβάρης (Τεχνιτών Υδραυλικών), Γιώργος Παπακωνσταντίνου (Τεχνιτών Υδραυλικών), Γιώργος Καρούντζος (Τεχνιτών Υδραυλικών), Παναγιώτης Πουλάκος (Τεχνιτών Υδραυλικών), Θεόδωρος Μουζάκης (ΥΕ Υδρονομέων), Αντώνης Κόκκαλης (Εργατών ύδρευσης), Κωνσταντίνος Αθανασακόπουλος (ΥΕ Υδρονομέων), Νίκος Πετρόπουλος (ΥΕ Βοηθών Υδραυλικών).

- Τμήμα Καθημερινότητας και Εποπτείας Συνεργείων, προϊστάμενος Δημήτρης Χριστόπουλος (ΤΕ Τεχνολόγων Πολ. Μηχανικών), με παράλληλα καθήκοντα στην σύνταξη και επίβλεψη μελετών, Δήμητρα Καλλιμάνη (ΔΕ Διοικητικού), Θωμάς Αλοιμένος (ΔΕ Ελαιοχρωματιστών), Μιχάλης Κωνσταντινόπουλος (ΔΕ Τεχνιτών Οδοποιίας), Γιώργος Γεωργακάς (ΔΕ Τεχνιτών Οδοποιίας), Μανώλης Ξηρογιάννης (ΥΕ Εργατών Οδοποιίας), Παναγιώτης Παπαζερβέας (ΔΕ Ηλεκτρολόγων), Τζανής Τσιλιβαράκος (ΔΕ Ηλεκτρολόγων), Γιώργος Ξαπλαντέρης (ΔΕ Ηλεκτρολόγων), Κωνσταντίνος Μπούρας (ΔΕ Χειρ. Μηχ. έργων), Ευάγγελος Ούτσικας(ΔΕ Χειρ. Μηχ. έργων), Δημήτρης Τσίμπουρης (ΔΕ Χειρ. Μηχ. έργων), Κωνσταντίνος Μπρέγιαννης (ΔΕ Χειρ. Μηχ. έργων), Γιώργος Ανδριανόπουλος (ΔΕ Μηχανοτεχνίτης), Θεόδωρος Σουγλέρης (ΔΕ Μηχανοτεχνίτης).

- Τμήμα Καθαριότητας και Ανακύκλωσης, προϊσταμένη Φωτούλα Ζαχαροπούλου (ΤΕ Τεχνολόγων Πολ. Μηχανικών), με παράλληλα καθήκοντα στην σύνταξη και επίβλεψη μελετών, Δημήτρης Κουτέλας (ΔΕ Διοικητικού), Γιάννης Πολίτης (ΔΕ Οδηγών), Γιώργος Αλευράς (ΔΕ Οδηγών), Νίκος Σταθόπουλος (ΔΕ Οδηγών), Χρήστος Τσιμικλής (ΔΕ Οδηγών), Νίκος Αλειφέρης (ΔΕ Οδηγών), Κωνσταντίνος Ξηρογιάννης (ΔΕ Οδηγών), Δημήτρης Κατσικάρης (ΔΕ Οδηγών), Κωνσταντίνος Λαμπρόπουλος (ΔΕ Οδηγών), Θεοχάρης Καπετανάκης (ΔΕ Οδηγών), Γιώργος Παρασκευόπουλος (ΔΕ Οδηγών), Δημήτρης Γκούνης (ΔΕ Οδηγών), Θανάσης Κατσιαμπάνης (ΔΕ Οδηγών), Νίκος Μαθιόπουλος (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Γιώργος Κάτσος (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Ηλίας Βρυώνης (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Μαγδαληνή Μπιρλή (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Βασιλική Σκαλτσά (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Χαράλαμπος Χρυσικός (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Νίκος Ευθυμιόπουλος (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Σπύρος Γεωργουλόπουλος (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Μιχάλης Μπίντζας (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Γιώργος Τσομπανέλλης (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Βασιλική Αγγελοπούλου (ΥΕ Εργατών Καθαριότητας), Αποστόλης Αλτιμήσης (ΥΕ Εργατών Κοιμητηρίου - Καθαριότητας), Βασίλης Παράσχος (ΥΕ Εργατών Κοιμητηρίου - Καθαριότητας). Καθαρίστριες σχολικών μονάδων: Αθηνά Κάλλα (ΥΕ Καθαριστριών), Βασιλική Καπρουλά (ΥΕ Καθαριστριών), Παναγιώτα Κουτουμάνου (ΥΕ Καθαριστριών), Αλεξάνδρα Κουτσολία - Ρουσοπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Παναγιώτα Κωνσταντοπούλου -Πουλοπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Σταμάτα Μουραφέτη (ΥΕ Καθαριστριών), Χριστίνα Μπελαούρη (ΥΕ Καθαριστριών), Θεοδώρα Νιόκου (ΥΕ Καθαριστριών), Φωτεινή Ξηρογιάννη-Ηλιοπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Αγγελική Παπαδοπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Παναγιώτα Πετροπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Ελένη Σεμερτζίδη (ΥΕ Καθαριστριών), Αναστασία Σπηλιωπούλου (ΥΕ Καθαριστριών), Μαρία Τούμπανου (ΥΕ Καθαριστριών), Ευγενία Τσίμπουρη (ΥΕ Καθαριστριών), Νικολέττα Τσοπανάκη (ΥΕ Καθαριστριών)

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Προϊστάμενος Ανδρέας Καραμπέτσος (ΠΕ Τοπογράφων Μηχανικών).

- Τμήμα Τεχνικών Εργων, προϊσταμένη Ευθυμία Μουργή (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών), με παράλληλα καθήκοντα στην σύνταξη και επίβλεψη μελετών, Διονύσης Κούβελας (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών), Γιάννης Κοντόγιωργας (ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών), Γεωργία Κουρούπη (ΠΕ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών), Προκόπης Τζάνος (ΤΕ Τεχνολόγων Πολ. Μηχανικών), Θεοδώρα Κοντόγιωργα (ΤΕ Τεχνολόγων Πολ. Μηχανικών), Σοφία Μαρκοπούλου (ΠΕ Διοικητικού - Οικονομικού). 

- Τμήμα Αγροτικής Ανάπτυξης, προϊσταμένη Μαρία Παπαθανασοπούλου (ΠΕ Γεωπόνων), με παράλληλα καθήκοντα στην σύνταξη και επίβλεψη μελετών, Ανδρέας Δρακόπουλος (ΔΕ Δενδροκόμων), Παναγιώτης Λαμπρόπουλος (ΔΕ Δενδροκόμων), Ειρήνη Βόλλαρη (ΥΕ Εργατών Κήπων), με παράλληλα καθήκοντα στους Παιδικού Σταθμούς.

Αποκεντρωμένη Υπηρεσία Δημοτικής Ενότητας Αίπειας Σταυρούλα Τζανετάκου(ΔΕ Διοικητικού).

Αποκεντρωμένη Υπηρεσία Δημοτικής Ενότητας Αριστομένους Γιάννης Παναγόπουλος (ΔΕ Διοικητικού), με παράλληλα καθήκοντα στο ΚΕΠ.

Αποκεντρωμένη Υπηρεσία Δημοτικής Ενότητας Βουφράδος Κωνσταντίνος Συκάς (ΔΕ Διοικητικού).

Αποκεντρωμένη Υπηρεσία Δημοτικής Ενότητας Πεταλιδίου Μαρία Τασσοπούλου (ΔΕ Διοικητικού).

Αποκεντρωμένη Υπηρεσία Δημοτικής Ενότητας Ιθώμης Ελένη Μακρή (ΔΕ Διοικητικού). 

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER