Τρίτη, 09 Νοεμβρίου 2010 17:22

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων περιφερειακών συμβούλων Νομού Αργολίδας

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 96.19
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 66.75
ΑΠΟΧΗ 29.44 30,61%
ΑΚΥΡΑ 3.101 5.32 7,97%
ΛΕΥΚΑ 2.222
ΕΓΚΥΡΑ 61.43

 

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    4.162     6,78%

Τμήματα 263/263

1 ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 791
2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 606
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ 529
4 ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 495
5 ΜΠΑΒΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 364
6 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 357
7 ΠΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 349
8 ΠΙΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 337
9 ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
10 ΣΑΡΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 292
11 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 268
13 ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 192
14 ΔΗΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 123

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ - ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1.297     2,11%

Τμήματα 263/263

1 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 230
2 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΣΥΜΕΩΝ 218
3 ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΟΞ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 189
4 ΓΕΩΡΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
5 ΒΑΡΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 133
6 ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 132
7 ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 108
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
9 ΚΑΡΑΧΟΤΖΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΜΗΔΗ 87
10 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 87
11 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 59

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    1.936     3,15%

Τμήματα 263/263

1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 315
2 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΩΝ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 250
3 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 239
4 ΓΡΑΤΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 229
5 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 185
6 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 171
7 ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148
8 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 143
9 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 143
10 ΣΙΑΗΛΗ-ΜΠΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 119
11 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΒΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
12 ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90
13 ΑΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
14 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71

ΔΥΝΑΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ - ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    24.160     39,33%

Τμήματα 263/263

1 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6.311
2 ΛΟΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6.050
3 ΜΠΟΜΠΟΥ-ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5.992
4 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.848
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3.668
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2.664
7 ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2.528
8 ΜΗΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2.281
9 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2.022
10 ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1.987
11 ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.986
12 ΔΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1.741
13 ΤΖΑΦΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1.426
14 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΠΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.347

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ - ΤΣΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    862     1,40%

1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193
2 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
3 ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 80
4 ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗ-ΣΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 64
5 ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 63
6 ΡΟΥΣΤΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 36
7 ΠΙΠΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
8 ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
9 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 16

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ - ΜΠΟΥΚΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ    1.000     1,63%

Τμήματα 263/263

1 ΒΙΤΩΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 94
2 ΤΣΑΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΙΑΝΝΗ 77
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74
4 ΝΤΑΦΑ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 69
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 62
6 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 60
7 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
8 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΡΑΛΛΗ 49
9 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ 34

ΝΕΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ - ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ    27.435     44,66%

Τμήματα 263/263

1 ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 7.791
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6.645
3 ΜΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 6.092
4 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 4.234
5 ΚΟΝΟΠΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.256
6 ΣΑΡΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 3.115
7 ΛΑΠΑΘΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.685
8 ΜΠΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.354
9 ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2.156
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2.092
11 ΤΣΟΥΡΝΟΥ - ΜΑΝΤΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.022
12 ΖΟΥΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2.002
13 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.485
14 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΛΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 778

ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ - ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    575     0,94%

Τμήματα 263/263
body, div, table, thead, tbody, tfoot, tr, th, td, p { font-family: "Arial"; font-size: x-small; }

1 ΑΛΕΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 82
2 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 67
3 ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 53
4 ΖΩΛΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
5 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 36
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ - ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 33
7 ΜΠΟΥΡΛΕΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 28
8 ΣΜΑΡΑΙΔΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
9 ΜΑΝΤΟΥΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22

 

 

 

 

 

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER