Κυριακή, 12 Μαϊος 2019 12:55

Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Μεσσήνης

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)
Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Μεσσήνης

Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Μεσσήνης.

Σημειώνεται, ότι στις κοινότητες με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων κατεβαίνουν ξεχωριστοί συνδυασμοί και ακολούθως αναφέρονται με χρονική σειρά κατάθεσης υποψηφιοτήτων στο Πρωτοδικείο, ενώ σε αυτές με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων υπάρχει ενιαίο ψηφοδέλτιο και αναφέρονται με αλφαβητική σειρά.


Κοινότητες Άνω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας

Κοινότητα Λογγάς

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Τ.Κ. ΛΟΓΓΑΣ
1 PAWLOSKA JADWIGA του KAZIMIERZ
2 ZEREBECKA-SZPRINGIEL ALEKSANDRA του ANDRZEJ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΚΟΛΑ ΚΟΥΙΤΙΜ του ΟΣΜΑΝ
6 ΛΙΟΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7 ΣΑΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
8 ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
1 ΔΡΑΓΓΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2 ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Κοινότητα Χράνων

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ- ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
1 ΒΡΕΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΖΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
6 ΦΥΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΦΥΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΦΩΣΣΕ-ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Προχωράμε Μπροστά
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4 ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝ-ΜΑΡΙΑ του ΒΙΛΧΕΛΜ
6 ΣΤΑΪΝΙΝΓΚΕΡ ΔΟΜΝΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ
7 ΤΕΡΤΙΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΦΥΚΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ


Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσας

Κοινότητα Αμφιθέας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νέα πορεία Αμφιθέας
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
1 ΔΑΒΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Ανδρούσης

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΛΙΔΑΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΕΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΝΤΑΝΟΥ ΑΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΕ
7 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
1 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
5 ΣΧΙΝΑ-ΚΟΥΡΕΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Κοινότητα Εύας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ
1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
4 ΜΠΑΪΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΚΕ Ανεξάρτητη Κίνηση Εύας
1 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
6 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους

Κοινότητα Αριστομένους

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7 ΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
4 ΚΑΝΑΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
5 ΜΕΓΓΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Διοδίων

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ανεξάρτητη Κίνηση Διοδίων
1 ΚΟΥΡΓΙΑΜΠΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΛΕΜΠΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΜΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Μάνεση

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
3 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
4 ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΤΣΙΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΑΝΕΣΙ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΡΟΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΞΥΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
7 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ


Κοινότητα Στέρνας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΣΚΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα Στρεφίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ενότητα
1 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΤΡΕΦΙ
1 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΣΟΥΡΙΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
6 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων

Κοινότητα Χατζή

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νέο Χατζή
1 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΑΛΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΣΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΖΗ
1 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΜΠΟΥΡΙΣ ΚΑΡΜΕΝ του ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης

Κοινότητα Βαλύρας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣ
1 ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΗΛΙΑ
2 ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΜΠΑΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
5 ΝΤΟΥΡΑΜΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΒΑΛΥΡΑ ΣΥΝΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ
1 ΑΓΡΑΠΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
4 ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
5 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης

Κοινότητα Αβραμιού

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΒΡΑΜΙΟΥ- ΔΡΑΚΟΝΕΡΙ
1 ΒΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
4 ΚΟΥΡΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΞΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΒΡΑΜΙΟΥ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
5 ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Αναλήψεως

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ανεξάρτητη Δύναμη Ανάληψης
1 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΜΗΤΣΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΚΛΙΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Κοινότητα Καρτερολίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νέα Δύναμη Καρτερολίου
1 ΔΡΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΙΟΥ
5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
1 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μαυρομματίου Παμίσου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΝΕΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΝΤΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΜΟΥΛΑΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΙΡΟΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7 ΨΑΡΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κοινότητα Μεσσήνης

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νησί μου, αξερίζωτη σκέψη μου
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3 ΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΡΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6 ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
9 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΤΣΕΡΠΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου

Κοινότητα Αχλαδοχωρίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4 ΔΡΕΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6 ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
7 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ανανέωση Αχλαδοχωρίου
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Κοινότητα Νερομύλου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νερόμυλος Εμπιστοσύνη
1 ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5 ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΕΡΟΜΥΛΟΥ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ
7 ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ ΖΩΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Κοινότητα Πανιπερίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Νέα Εποχή Πανιπερίου
1 ΚΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΚΑΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΑΝΙΠΕΡΙΟΥ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΚΑΡΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΚΑΤΣΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Κοινότητα Πεταλιδίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
1 ΖΑΡΓΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΜΑΛΙΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
4 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΣΚΑΦΙΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
1 ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΚΑΡΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΛΙΑΝΟΥ ΣΚΑΦΙΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΒΡΕΤΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4 ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΟΣΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
7 ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΦΥΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου

Κοινότητα Τρικόρφου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3 ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΦΛΩΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΟΟΔΟΣ
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΔΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΤΣΙΧΛΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητες Κάτω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια Αιπείας

Κοινότητα Αδριανής
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΓΚΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


Κοινότητα Μηλίτσης
1 ΒΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Κοινότητα Νέας Κορώνης

1 ΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
2 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδρούσας

Κοινότητα Αγριλιάς Μεσσήνης
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Κοινότητα Ελληνοεκκλησίας
1 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα Καλαμαρά
1 ΖΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Κοινότητα Καλογερόρραχης
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα Μαγγανιακού
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πολυλόφου
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Εκλογική Περιφέρεια Αριστομένους

Κοινότητα Βουταίνης
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Κοινότητα Κεφαλοβρύσου
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Κουτίφαρη
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Πελεκανάδας
1 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Πλατανόβρυσης
1 ΞΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Πουλιτσίου
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βουφράδων

Κοινότητα Βλάση
1 ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΛΕΝΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Κουρτακίου
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΠΑΓΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Μηλιωτίου
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πετριτσίου
1 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Χαραυγής
1 ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Ιθώμης

Κοινότητα Αριστοδημείου
1 ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Κοινότητα Αρσινόης
1 ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2 ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα Αρχαίας Μεσσήνης
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Ζερμπισίων
1 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Κοινότητα Κεφαλινού
1 ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Λαμπαίνης
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΛΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Ρευματιάς
1 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μεσσήνης

Κοινότητα Βελίκας
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Λευκοχώρας
1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΦΟΥΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λυκοτράφου
1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Μαδένης
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2 ΔΑΒΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Κοινότητα Νεοχωρίου Αριστομένους
1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Κοινότητα Πιλαλίστρας
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΠΑΠΑΔΟΓΑΜΒΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Κοινότητα Πιπερίτσης
1 ΑΛΕΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Κοινότητα Σπιταλίου
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα Τριόδου
1 ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Πεταλιδίου

Κοινότητα Δάρα
1 ΒΕΛΜΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΠΑΞΙΝΟΥ- ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Δροσιάς
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Καλοχωρίου
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Καρποφόρων
1 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΙΦΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Καστανίων
1 ΚΑΠΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Κοκκίνου
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Λυκίσσης
1 ΜΠΙΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΜΠΙΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Κοινότητα Μαθίας
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικόρφου

Κοινότητα Δραΐνας
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κοινότητα Κλήματος
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Κορομηλέας
1 ΚΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2 ΚΡΟΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΤΣΕΡΠΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Παλαιοκάστρου
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER