Κυριακή, 12 Μαϊος 2019 15:13

Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Οιχαλίας

Γράφτηκε από την
Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Οιχαλίας

Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Οιχαλίας.

Σημειώνεται, ότι στις κοινότητες με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων κατεβαίνουν ξεχωριστοί συνδυασμοί και ακολούθως αναφέρονται με χρονική σειρά κατάθεσης υποψηφιοτήτων στο Πρωτοδικείο, ενώ σε αυτές με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων υπάρχει ενιαίο ψηφοδέλτιο και αναφέρονται με αλφαβητική σειρά.


Κοινότητες Άνω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΑΝΙΑΣ

Κοινότητα Διαβολιτσίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΡΙΓΓΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΙΑΓΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΠΟΥΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ
8. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΠΡΟΟΔΟΣ"
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΦΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΩΡΕΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΔΩΡΙΟΥ

Κοινότητα Βασιλικού

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΔΟΥΛΑΜΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΜΑΣΣΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ


Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΟΝΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Δωρίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΙΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΔΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΩΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ
1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΛΑΖΑ ΝΑΝΣΥ-ΑΜΙΛΕΤ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ

Κοινότητα Κόκλα

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΚΛΑΣ
1. ΓΚΟΤΣΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΝΤΕΒΕ-ΠΛΑΦΟΥΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
1. ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΪΔΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΡΑΒΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΤΣΑΛΑΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Ψαρίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΙΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΘΗΣΣΕΑ


Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια ΕΙΡΑΣ
Δεν υφίστανται υποψήφιοι σε κοινότητες άνω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΛΙΓΑΛΑ

Κοινότητα Ζευγολατείου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΟΥΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΞΕΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΖΑΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΟΜΗΡΟΥ
3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΕΝΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Μελιγαλά

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ
1. ΖΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ-ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΦΡΕΣΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ο ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
1. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΥΡΚΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΙΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Σκάλας
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΑΛΑ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Τσουκαλαιίκων
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΟ ΧΩΡΙΟ
1. ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
2. ΣΙΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΟΙΧΑΛΙΑΣ

Κοινότητα Κατσαρού

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
1. ΑΒΡΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΚΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΟΥ
1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΑ
7. ΠΟΥΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Μερόπης

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΟΠΗ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΠΙΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Οιχαλίας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ

1. ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΙΧΑΛΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΘΑΝΟΥ


Κοινότητες Κάτω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΑΝΙΑΣ

Κοινότητα Αγριλοβούνου
1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Άνω Μελπείας
1 ΚΑΠΕΡΝΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Κοινότητα Δασοχωρίου
1 ΓΑΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Δεσύλλα
1 ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΤΖΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Ηλέκτρας
1 ΝΤΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα Καρνασίου
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ
3 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Κάτω Μελπείας
1 ΔΗΜΙΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Κοινότητα Κεντρικού
1 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
2 ΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Κωνσταντίνων
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Μάλτας
1 ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μάνδρας
1 ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΦΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Μαντζαρίου
1 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Παραπουγκίου
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια ΔΩΡΙΟΥ

Κοινότητα Άνω Δωρίου
1 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Κούβελα
1 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΑΣΗΜΗ

Κοινότητα Μάλθης
1 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα Χαλκιά
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Χρυσοχωρίου
1 ΚΑΡΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΕΙΡΑΣ

Κοινότητα Αγίου Σώστου
1 ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Αμπελιώνας
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΔΡΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Κακαλετρίου
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Νέδας
1 ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Πέτρας
1 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Κοινότητα Σκληρού
1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΣΙΕΛΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Στασίμου
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΤΣΙΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Συρρίζου
1 ΔΗΜΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΛΙΓΑΛΑ

Κοινότητα Ανθούσης
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Καλλιρρόης
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Μαγούλας
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Κοινότητα Μίλα
1 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΤΣΙΛΕΠΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Νεοχωρίου Ιθώμης
1 ΔΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
3 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΧΑΝΤΖΙΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Κοινότητα Πολίχνης
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Στενυκλάρου
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΟΙΧΑΛΙΑΣ

Κοινότητα Ανδανίας
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Κοινότητα Καλυβίων
1 ΔΗΜΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Λουτρού
1 ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΛΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Πεύκου
1 ΜΑΛΕΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
Κοινότητα Σιάμου
1 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα Σολακίου
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Κοινότητα Φίλια
1 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Σχόλια  

0 # A G TSOURAS 27-05-2019 07:18
θα ηθελα τα αποτελεσματα της κοινοτητας μεροπη
Απάντηση | Απάντηση με παράθεση | Παράθεση

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER