Παρασκευή, 15 Οκτωβρίου 2010 15:20

Ψηφοδέλτια σε Κορινθία και Αργολίδα ανακοίνωσε ο Τατούλης

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)




Τους υποψήφιους αντιπεριφερειάρχες και περιφερειακούς συμβούλους Αργολίδας και Κορινθίας του συνδυασμού "Νέα Πελοπόννησος" ανακοίνωσε ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Πέτρος Τατούλης. Στην Αργολίδα υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης είναι ο Τάσος Χειβιδόπουλος και στην Κορινθία ο Γιώργος Δέδες.
Αυτό που απομένει τώρα για να κλείσει το ψηφοδέλτιο είναι η ανακοίνωση των ονομάτων της Αρκαδίας, καθώς στους υπόλοιπους νομούς έχουν ανακοινωθεί όλοι οι υποψήφιοι - οι οποίοι ανά νομό είναι οι εξής:

Αργολίδα
Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης: Χειβιδόπουλος Αναστάσιος (Τάσος)
Περιφερειακοί σύμβουλοι
1. Ζούζια Κωνσταντίνα
2. Καραχάλιος Γιώργος
3. Κονοπισόπουλος Μιλτιάδης
4. Λαπαθιώτη Γιούλα
5. Λεμπέσης Ανάργυρος
6. Μαντά-Τσούρνου Αννα
7. Μελίδη Χριστίνα
8. Μπίσσιας Κωνσταντίνος
9. Μπίτζης Κώστας
10. Ντόκος Γεώργιος
11. Πανοπούλου-Γαληνού Σοφία
12. Πουλάς Ανδρέας
13. Σαραβάκος Δημήτρης
14. Στεφανόπουλος Θεοφάνης (Φάνης)

Κορινθία
Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης: Δέδες Γεώργιος
Περιφερειακοί σύμβουλοι
1. Αδάμ-Σπανογιάννη Ευαγγελία (Κέλλυ)
2. Βραχνός Νικόλαος
3. Δανιήλ Στέλλα
4. Δούσκας Δημήτριος
5. Ζαφείρη Βασιλική
6. Ζαχαρίας Οθωνας
7. Καραχοντζίτης Ανδρέας
8. Κόλλιας Ιωάννης
9. Κουράτος Παντελής
10. Μιχαλόπουλος Κωνσταντίνος
11. Μπεχράκης Ευάγγελος (Βάκης)
12. Λούμπας Παναγιώτης
13. Παπαγγελόπουλος Αγγελος
14. Παπακωνσταντίνου Σωτηρία (Σούζυ)
15. Παπαφωτίου Απόστολος
16. Πετρόπουλος Νίκος
17. Πισιμίσης Αθανάσιος
18. Σαββανός Μιχαήλ

Λακωνία
Υποψήφια αντιπεριφερειάρχης: Τζανετέα Αδαμαντία (Ντία)
Περιφερειακοί σύμβουλοι
1. Αλοιμόνου-Βελδέκη Βαρβάρα
2. Δημακόγιαννης Γεώργιος
3. Βελισσάρης Σάββας
4. Καρράς Παναγιώτης
5. Λιάρος Παναγιώτης
6. Πολλάλης Δημήτρης
7. Σκούρος Χαράλαμπος
8. Πουλοκέφαλος Γεώργιος
9. Στρατηγάκος Ηλίας
10. Φλώρος Σπύρος
11. Χελιώτης Γιώργος

Μεσσηνία
Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης: Χρήστος Μαλαπάνης
Περιφερειακοί σύμβουλοι
1. Αλεξανδρόπουλος Νικόλαος
2. Αλευράς Παναγιώτης
3. Αργυράκης Ιωάννης
4. Βουρνάς Ιωάννης
5. Γεωργίκος Ηλίας
6. Δήμιζα Παναγιώτα
7. Δράκου-Γκότση Πηνελόπη
8. Ηλιόπουλος Κωνσταντίνος
9. Κελεπούρη Αγγελική
10. Λογιώτης Ιωάννης
11. Μπακούρος Γεώργιος
12. Μπαρμπετσέας Δημήτριος
13. Μπαρούνης Νικόλαος
14. Νικολάκου Κωνσταντίνα (Ντίνα)
15. Ξηρογιάννης Σταύρος
16. Παπακώστας Λεωνίδας
17. Ρέκκας Θεοχάρης (Χάρης)
18. Σταυριανόπουλος Θεόδωρος
19. Τσαπόγας Κωνσταντίνος
20. Τσίχλης Ελευθέριος
21. Χρυσομπόλη Διονυσία

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER