Παρασκευή, 04 Απριλίου 2014 14:26

Οι υποψήφιοι της "Λαϊκής Συσπέιρωσης" σε Π.Ε. Λακωνίας και Δήμο Σπάρτης

Γράφτηκε από την
Οι υποψήφιοι της "Λαϊκής Συσπέιρωσης" σε Π.Ε. Λακωνίας και Δήμο Σπάρτης

Τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους που θα λάβουν μέρος στις προσεχείς εκλογές στην Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας και στο Δήμο Σπάρτης ανακοίνωσε σήμερα η Λαϊκή Συσπείρωση.

 

Ακολουθούν οι υποψήφιοι για την Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας:

 

1

ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΦΕΑ

2

ΓΡΙΒΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

3

ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΔΕΗ

4

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΣ

5

ΚΟΚΚΟΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

6

ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΚΙΚΗ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΟΥ

7

ΠΑΤΣΑΚΟΥ

ΕΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

8

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΛΆΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΥΤΟΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ

 

Στη συνέχεια ακολουθούν οι υποψήφιοι της "Λαϊκής Συσπείρωσης" στο Δήμο Σπάρτης

 

1

ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΒΟΥΘΟΥΝΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΨΥΧΤΙΚΟΣ

3

ΜΙΧΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΓΑ

4

ΚΟΠΙΤΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

5

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

6

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΑΝΕΡΓΗ

7

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

8

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΡΓΑΤΡΙΑ

9

ΣΚΙΑΔΑ

ΠΕΓΚΥ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

10

ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΥΛΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

11

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ

12

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

13

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

14

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

15

ΙΑΤΡΟΥ

ΝΙΚΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

16

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΑ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

17

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΤΕΙ

18

ΛΥΡΑΤΖΗ

ΒΑΣΩ

ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

19

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΟΙΤΗΤΗΣ

20

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

21

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΔΗΓΟΣ

22

ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΡΓΑΤΡΙΑ ΓΗΣ

23

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

24

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΝΝΑ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

25

ΡΑΣΣΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

26

ΡΑΣΣΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

27

ΚΟΚΚΟΡΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΤΕΙ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ

28

ΣΚΟΥΡΟΥ

ΒΟΥΛΑ

ΟΙΚΙΑΚΑ

29

ΜΟΙΡΑ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

30

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

31

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

32

ΒΟΥΝΑΣΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΦΟΙΤΗΤΗΣ

33

ΒΑΛΙΩΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

34

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

35

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

36

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΦΟΙΤΗΤΗΣ

37

ΞΥΠΟΛΥΤΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

38

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ

39

ΜΑΝΤΑΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

40

ΞΑΝΘΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΤΕΙ

41

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

42

ΣΕΨΑΚΟΥ

ΠΟΤΟΥΛΑ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΓΕΙΑΣ

43

ΑΡΦΑΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΤΕΙ

44

ΤΡΟΥΓΚΑΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΥΡΑΡΧΟΣ Ε.Α.

45

ΡΑΣΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

46

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΑΝΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

47

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

48

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ, ΑΝΕΡΓΗ

49

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

50

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

51

ΜΑΝΤΑ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΑΝΕΡΓΗ

52

ΔΡΟΓΚΑΡΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

53

ΤΑΡΤΑΡΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

54

ΣΟΛΟΜΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

ΙΔ. ΥΠΑΛ.

55

ΤΑΡΤΑΡΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΦΩΤΙΣΤΗΣ ΘΕΑΤΡΟΥ

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER