Δευτέρα, 19 Μαϊος 2014 20:12

Οι σταυροί προτίμησης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου στη Μεσσηνία

Γράφτηκε από την
Οι σταυροί προτίμησης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου στη Μεσσηνία

Σε εξέλιξη βρίσκεται η διαδικασία καταμέτρησης των σταυρών προτίμησης στην Περιφέρεια Πελοποννήσου.

 

Εως τώρα στην Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας υπάρχουν τα εξής αποτελέσματα:

 

ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ (Σε 158 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ2.548

2 ΜΠΟΥΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ2.267

3 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)1.905

4 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1.661

5 ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1.453

6 ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1.277

7 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ1.058

8 ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ)891

9 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ823

10 ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ816

11 ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ750

12 ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ718

13 ΣΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ691

14 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ687

15 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ555

16 ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)518

17 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ447

18 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ420

19 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ336

20 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ328

21 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ311

 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ  (Σε 158 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ-ΑΜΑΝΑΤΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ921

2 ΣΩΦΡΟΝΑ-ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΣΤΕΛΛΑ815

3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ728

4 ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ587

5 ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ582

6 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ508

7 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ473

8 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ452

9 ΖΟΥΠΑ-ΣΙΝΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ433

10 ΔΑΡΕΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ387

11 ΖΕΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ373

12 ΚΙΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ368

13 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ355

14 ΜΠΑΚΟΛΕΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ351

15 ΓΑΛΙΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ305

16 ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ297

17 ΧΙΟΥΤΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ228

18 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ159

19 ΓΚΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ158

20 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ)122

21 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ118

 

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΣ   (Σε 154 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ791

2 ΑΛΕΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ584

3 ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ436

4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ335

5 ΚΟΥΦΟΥ ΣΙΜΟΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ322

6 ΓΑΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ285

7 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ282

8 ΜΠΟΥΝΑ-ΝΤΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ272

9 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ261

10 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ212

11 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ208

12 ΦΕΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ201

13 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ191

14 ΣΥΡΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ162

15 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ160

16 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ159

17 ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ149

18 ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ129

19 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ125

20 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ118

21 ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ107

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ  (Σε 157 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ1.306

2 ΑΛΕΞΕΑ ΒΑΡΒΑΡΑ467

3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ461

4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ364

5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ302

6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ260

7 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ238

8 ΚΑΝΤΟΥΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ214

9 ΞΕΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ178

10 ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ160

11 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ157

12 ΚΑΝΤΗΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ133

13 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ120

14 ΝΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ104

 

ΝΙΚΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ  (Σε 156 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ465

2 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ387

3 ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ378

4 ΣΤΑΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ364

5 ΤΟΥΜΠΟΥΡΟΥ-ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ296

6 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ289

7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ267

8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ216

9 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ204

10 ΑΛΕΞΙΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ199

11 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ190

12 ΝΤΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ189

13 ΤΣΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ184

14 ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ172

15 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ167

16 ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ143

17 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ132

18 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ128

19 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ90

20 ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ58

21 ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ33

 

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  (Σε 153 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΦΩΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ648

2 ΣΑΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ481

3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ412

4 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ339

5 ΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ237

6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ167

7 ΜΑΛΑΜΑ ΟΛΓΑ147

8 ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ145

9 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ138

10 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ114

11 ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ101

12 ΠΟΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ99

13 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ98

14 ΜΑΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ77

15 ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ72

16 ΖΑΡΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ71

17 ΚΑΪΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ64

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ  (Σε 142 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ196

2 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)194

3 ΛΑΔΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ141

4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ134

5 ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ129

6 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ124

7 ΚΟΣΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ110

8 ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ100

9 ΔΡΙΛΙΑ ΑΝΘΗ-ΗΛΙΑΝΝΑ94

10 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ93

11 ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)75

12 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ59

13 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ57

14 ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ47

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ    (Σε 141 από 516 εκλογικά τμήματα)

1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ121

2 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ83

3 ΣΑΡΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΛΕΝΗ77

4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ60

5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58

6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ57

7 ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ57

8 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ57

9 ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ56

10 ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ52

11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ43

12 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ43

13 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ39

14 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ31

15 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ25

Δείτε επίσης τα τελικά αποτελέσματα σε όλη την επικράτεια της Περιφέρειας Πελοποννήσου εδώ

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER