Τρίτη, 20 Μαϊος 2014 14:19

Οι σταυροί προτίμησης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου στην Κορινθία

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Οι σταυροί προτίμησης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου στην Κορινθία

Στην τελική ευθεία βρίσκεται η διαδικασία καταμέτρησης των σταυρών προτίμησης των υποψηφίων συμβούλων στην Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας για την Περιφέρεια Πελοποννήσου.

Ακολουθούν τα έως τώρα αποτελέσματα:

ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ    (Σε 318 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΛΕΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μάρκου 5.236

2  ΓΚΙΑΤΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Νικολάου 4.763

3 ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου 4.633

4 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου 4.586

5 ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 4.333

6 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου 4.116

7 ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου 4.000

8 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Χαραλάμπους 3.860

9 ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 3.766

10  ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Νικολάου 3.559

11 ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου 3.061

12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου 2.505

13 ΣΑΒΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου 2.349

14 ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ - ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου 2.332

15 ΣΤΑΜΑΤΗ - ΜΕΛΕΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου 2.256

16 ΒΑΛΤΕΤΣΙΩΤΗ - ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του Δημητρίου 2.186

17 ΒΕΤΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Παύλου 2.037

18 ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του Θεοδοσίου 1.717

19 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Τρύφωνα 1.421

20 ΜΠΙΘΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη 926

 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ   (Σε 279 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.772

2 ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1.317

3 ΠΙΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 1.270

4 ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΝΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.156

5 ΚΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.144

6 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1.143

7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 1.026

8 ΚΟΦΙΝΑ - ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ( ΝΑΝΑ ) ΣΥΖΥΓΟΣ ΗΛΙΑ 946

9 ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 879

10 ΛΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 876

11 ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 861

12 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 850

13 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 849

14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 808

15 ΤΣΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 791

16 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 768

17 ΡΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 722

18 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 656

19 ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ - ΠΡΕΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 651

20 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 431

 

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΣ    (Σε 318 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4.429

2 ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΠΑΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 3.873

3 ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.710

4 ΚΑΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.365

5 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3.241

6 ΓΟΥΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 3.122

7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2.905

8 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.798

9 ΓΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 2.532

10 ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2.335

11 ΔΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2.288

12 ΚΑΠΠΑΗ-ΚΑΛΠΑΞΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2.126

13 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2.036

14 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1.959

15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.654

16 ΠΑΠΠΑ-ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1.499

17 ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.342

18 ΣΟΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.314

19 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1.173

20 ΠΑΠΑΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 433

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ  (Σε 280 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.334

2 ΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.244

3 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.075

4 ΚΛΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 880

5 ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 732

6 ΤΣΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 661

7 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 642

8 ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 558

9 ΠΙΝΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 551

10 ΤΣΙΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 411

11 ΤΡΟΥΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 344

12 ΠΟΥΡΝΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 272

13 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 239

 

ΝΙΚΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ     (Σε 276 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 508

2 ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 397

3 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 390

4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 389

5 ΠΑΦΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 349

6 ΤΖΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 308

7 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 281

8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 273

9 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 257

10 ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256

11 ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 254

12 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249

13 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236

14 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 227

15 ΠΑΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 216

16 ΠΕΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 213

17 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 195

18 ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 191

19 ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 181

20 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 146

 

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  (Σε 270 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 421

2 ΒΡΑΧΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 343

3 ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 220

4 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198

5 ΚΑΚΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 167

6 ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 164

7 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 156

8 ΚΟΡΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 139

9 ΣΤΕΦΑ ΡΟΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101

10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 99

11 ΜΑΡΕΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 84

12 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 78

13 ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72

14 ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ    (Σε 270 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 409

2 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 245

3 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ( ΑΛΕΞΙΑ ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226

4 ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 199

5 ΠΡΟΚΟΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 168

6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 161

7 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 143

8 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135

9 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133

10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ 131

11 ΜΠΟΥΡΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115

12 ΠΗΤΤΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111

13 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 57

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ   (Σε 266 από 319 εκλογικά τμήματα)

1 ΚΟΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ 257

2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 171

3 ΣΑΡΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152

4 ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 147

5 ΠΑΙΝΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 144

6 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 104

7 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 103

8 ΜΠΛΟΥΤΣΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97

9 ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΙΛΑΦΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95

10 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76

11 ΤΡΙΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 66

12 ΛΙΑΚΕΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65

13 ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 55

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER