Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2010 00:14

Με 2 αγώνες αυλαία στην 9η αγωνιστική

Γράφτηκε από την 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

Αυλαία σήμερα στην 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' τοπικής με τη διεξαγωγή των αναμετρήσεων Ομόνοια - Α.Ο. Πατίστα και Α.Ο. Φαραί - Ηρακλής Καλαμάτας.

Στη Β' τοπική για την 7η αγωνιστική θα γίνουν συνολικά 5 αγώνες, τρεις στον 1ο όμιλο και από δύο στο 2ο όμιλο.

Στη Γ' τοπική για την 5η αγωνιστική θα διεξαχθούν συνολικά 5 παιχνίδια, τέσσερα στον 1ο όμιλο και ένα στο 2ο όμιλο.

Σήμερα έχει πρεμιέρα και το παιδικό πρωτάθλημα, με 7 ματς στους τρεις από τους τέσσερις ομίλους. Γίνονται παιχνίδια στον 2ο, 3ο και 4ο όμιλο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων σε Α', Β', Γ' τοπική στο παιδικό πρωτάθλημα και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν έχει ως εξής:

 

Α' ΤΟΠΙΚΗ

 

Ομόνοια - Πατίστα

Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 3 μ.μ.

Μπλάνας, Σερεμέτης, Τσαλίκογλου

Φαραί - Ηρακλής Κ.

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 9 μ.μ.

Ψηλοπαναγιώτης, Σκόρδος, Γεωργαντάς

 

Β' ΤΟΠΙΚΗ

 

1ος όμιλος

 

Αμφεια - Διαβολίτσι

Γήπεδο Αμφειας, 3 μ.μ.

Ασημακόπουλος, Αλειφέρης, Καστανάς

Πλατύ - Μικρομάνη

Γήπεδο Πλατύ, 3 μ.μ.

Πλεμμενόπουλος, Γιαννέτσος, Τσίρμπας

Καλό Νερό - Πάμισος Αριος

Γήπεδο Ελαίας, 3 μ.μ.

Καρβούνης, Δαραμάρας, Ταβουλαρέας

 

2ος όμιλος

 

ΑΕΚ Κ. - Βέργα

Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 6 μ.μ.

Μπλάνας, Γκούμας, Ξηρόκωστας

Κεραυνός - Πεταλίδι

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 6 μ.μ.

Λάμιας, Λουκάς, Κατσάς

 

Γ' ΤΟΠΙΚΗ

 

1ος όμιλος

 

Ολυμπιακός Δ. - Κοπανάκι

Γήπεδο Μελιγαλά, 3 μ.μ.

Τουρλομούσης, Καραπιπέρης, Ζαχαράκης

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Αιθαία

Γήπεδο Γαργαλιάνων, 3 μ.μ.

Σκόρδος, Σωτηρόπουλος, Γιαννέτσος

Α.Ο. Σελλά - Αρις Καλαμάτας

Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3 μ.μ.

Αυριλιώνης, Αντωνόπουλος, Λαμπίρης

Ανδρούσα - Διόδια

Γήπεδο Ανδρούσας, 3 μ.μ.

Σακκάς, Βέργης, Καλογερόπουλος

Ρεπό: Πανευαϊκός

 

2ος όμιλος

 

Ικαρος - Θύελλα Χαρ.

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3 μ.μ.

Μακρής, Οικονομόπουλος, Γιαννέας

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

2ος όμιλος

 

Δόξα - Δώριο

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 12 μ.

Κατσάς

Ομόνοια - Εθνικός Μ.

Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 12 μ.

Τσίρμπας

 

3ος όμιλος

Απόλλωνας - Αίας

Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 10 π.μ.

Ταβουλαρέας

Σπερχογεία - Πάμισος

Γήπεδο Σπερχογείας, 11 π.μ.

Αλειφέρης

 

4ος όμιλος

 

Ηρακλής - Μεσσηνιακός

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 10 π.μ.

Κατσάς

Ασπρόχωμα - Πατίστα

Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 10 π.μ.

Τουρλομούσης

Πράσινα Πουλιά - Καλαμάτα

Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 12 μ.

Καραπιπέρης

 

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση


NEWSLETTER